Dacia Unirea Braila

"Legenda Renaste"

S-a stabilit programul complet al seriei 1 a Ligii 2!

În această dimineaţă la sediul FRF a avut loc tragerea la sorţi a programului competiţional al noului sezon, 2014+2015, al Ligii 2 şi 3. În şedinţa prezidată de secretarul general al FRF, Gheorghe Chivorchian, s-a procedat la extragerea bilelor din urnă şi împerecherea echipelor conform tabelei Berger de 12 echipe. Vă reamintim că ediţia 2014-2015 a Ligii 2 va consta într-un sezon regulat de 22 de etape, urmat de un play-out şi un play-off de câte 10 etape fiecare.

Iată şi programul complet al seriei 1 a Ligii 2:

Etapa I – 30.08.2014

Săgeata Năvodari – ACS Berceni
CF Brăila – CS Baloteşti
FCM Dorohoi – Unirea Slobozia
Farul Constanţa – Rapid CFR Suceava
Gloria Buzău – ASC Bacău
FC Voluntari – Academica Argeş

Etapa a II-a – 06.09.2014

CS Baloteşti – Săgeata Năvodari
Unirea Slobozia – CF Brăila
Rapid CFR Suceava – FCM Dorohoi
ASC Bacău – Farul Constanţa
Academica Argeş – Gloria Buzău
ACS Berceni – FC Voluntari

Etapa a III-a – 13.09.2014

CS Baloteşti – ACS Berceni
Săgeata Năvodari – Unirea Slobozia
CF Brăila – Rapid CFR Suceava
FCM Dorohoi – ASC Bacău
Farul Constanţa – Academica Argeş
Gloria Buzău – FC Voluntari

Etapa a IV-a – 20.09.2014

Unirea Slobozia – CS Baloteşti
Rapid CFR Suceava – Săgeata Năvodari
ASC Bacău – CF Brăila
Academica Argeş – FCM Dorohoi
FC Voluntari – Farul Constanţa
ACS Berceni – Gloria Buzău

Etapa a V-a – 27.09.2014

Unirea Slobozia – ACS Berceni
CS Baloteşti – Rapid CFR Suceava
Săgeata Năvodari – ASC Bacău
CF Brăila – Academica Argeş
FCM Dorohoi – FC Voluntari
Farul Constanţa – Gloria Buzău

Etapa a VI-a – 04.10.2014

Rapid CFR Suceava – Unirea Slobozia
ASC Bacău – CS Baloteşti
Academica Argeş – Săgeata Năvodari
FC Voluntari – CF Brăila
Gloria Buzău – FCM Dorohoi
Farul Constanţa – ACS Berceni

Etapa a VII-a – 11.10.2014

ACS Berceni – Rapid CFR Suceava
Unirea Slobozia – ASC Bacău
CS Baloteşti – Academica Argeş
Săgeata Năvodari – FC Voluntari
CF Brăila – Gloria Buzău
FCM Dorohoi – Farul Constanţa

Etapa a VIII-a – 15.10.2014

ASC Bacău – Rapid CFR Suceava
Academica Argeş – Unirea Slobozia
FC Voluntari – CS Baloteşti
Gloria Buzău – Săgeata Năvodari
Farul Constanţa – CF Brăila
FCM Dorohoi – ACS Berceni

Etapa a IX-a – 18.10.2014

ACS Berceni – ASC Bacău
Rapid CFR Suceava – Academica Argeş
Unirea Slobozia – FC Voluntari
CS Baloteşti – Gloria Buzău
Săgeata Năvodari – Farul Constanţa
CF Brăila – FCM Dorohoi

Etapa a X-a – 25.10.2014

Academica Argeş – ASC Bacău
FC Voluntari – Rapid CFR Suceava
Gloria Buzău – Unirea Slobozia
Farul Constanţa – CS Baloteşti
FCM Dorohoi – Săgeata Năvodari
CF Brăila – ACS Berceni

Etapa a XI-a – 01.11.2014

Săgeata Năvodari – CF Brăila
CS Baloteşti – FCM Dorohoi
Unirea Slobozia – Farul Constanţa
Rapid CFR Suceava – Gloria Buzău
ASC Bacău – FC Voluntari
ACS Berceni – Academica Argeş

Etapa a XII-a – 08.11.2014

ACS Berceni – Săgeata Năvodari
CS Baloteşti – CF Brăila
Unirea Slobozia – FCM Dorohoi
Rapid CFR Suceava – Farul Constanţa
ASC Bacău – Gloria Buzău
Academica Argeş – FC Voluntari

Etapa a XIII-a – 15.11.2014

Săgeata Năvodari – CS Baloteşti
CF Brăila – Unirea Slobozia
FCM Dorohoi – Rapid CFR Suceava
Farul Constanţa – ASC Bacău
Gloria Buzău – Academica Argeş
FC Voluntari – ACS Berceni

Etapa a XIV-a – 22.11.2014

ACS Berceni – CS Baloteşti
Unirea Slobozia – Săgeata Năvodari
Rapid CFR Suceava – CF Brăila
ASC Bacău – FCM Dorohoi
Academica Argeş – Farul Constanţa
FC Voluntari – Gloria Buzău

Etapa a XV-a – 29.11.2014

CS Baloteşti – Unirea Slobozia
Săgeata Năvodari – Rapid CFR Suceava
CF Brăila – ASC Bacău
FCM Dorohoi – Academica Argeş
Farul Constanţa – FC Voluntari
Gloria Buzău – ACS Berceni

Etapa a XVI-a – 06.12.2014

ACS Berceni – Unirea Slobozia
Rapid CFR Suceava – CS Baloteşti
ASC Bacău – Săgeata Năvodari
Academica Argeş – CF Brăila
FC Voluntari – FCM Dorohoi
Gloria Buzău – Farul Constanţa

Etapa a XVII-a – 28.02.2015

Unirea Slobozia – Rapid CFR Suceava
CS Baloteşti – ASC Bacău
Săgeata Năvodari – Academica Argeş
CF Brăila – FC Voluntari
FCM Dorohoi – Gloria Buzău
ACS Berceni – Farul Constanţa

Etapa a XVIII-a – 07.03.2015

Rapid CFR Suceava – ACS Berceni
ASC Bacău – Unirea Slobozia
Academica Argeş – CS Baloteşti
FC Voluntari – Săgeata Năvodari
Gloria Buzău – CF Brăila
Farul Constanţa – FCM Dorohoi

Etapa a XIX-a – 14.03.2015

Rapid CFR Suceava – ASC Bacău
Unirea Slobozia – Academica Argeş
CS Baloteşti – FC Voluntari
Săgeata Năvodari – Gloria Buzău
CF Brăila – Farul Constanţa
ACS Berceni – FCM Dorohoi

Etapa a XX-a – 18.03.2015

ASC Bacău – ACS Berceni
Academica Argeş – Rapid CFR Suceava
FC Voluntari – Unirea Slobozia
Gloria Buzău – CS Baloteşti
Farul Constanţa – Săgeata Năvodari
FCM Dorohoi – CF Brăila

Etapa a XXI-a – 21.03.2015

ASC Bacău – Academica Argeş
Rapid CFR Suceava – FC Voluntari
Unirea Slobozia – Gloria Buzău
CS Baloteşti – Farul Constanţa
Săgeata Năvodari – FCM Dorohoi
ACS Berceni – CF Brăila

Etapa a XXII-a – 28.03.2015

CF Brăila – Săgeata Năvodari
FCM Dorohoi – CS Baloteşti
Farul Constanţa – Unirea Slobozia
Gloria Buzău – Rapid CFR Suceava
FC Voluntari – ASC Bacău
Academica Argeş – ACS Berceni

Facebook Comments